Mikołaj UNISEX

Czy jakakolwiek postać kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia bardziej niż  Święty Mikołaj? I właśnie dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć klasycznego swetra z takim właśnie motywem. Na granatowej dzianinie znalazła się aplikacja w postaci Świętego Mikołaja. Taki sweter, wyposażony w świąteczny i zimowy akcent jednocześnie może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby.

Więcej szczegółów

DARMOWA
DOSTAWA

109,00 zł

 

 
 

Czy jakakolwiek postać kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia bardziej niż Święty Mikołaj? I właśnie dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć klasycznego swetra z takim właśnie motywem. Na granatowej dzianinie znalazła się aplikacja w postaci Świętego Mikołaja. Taki sweter, wyposażony w świąteczny i zimowy akcent jednocześnie może być świetnym prezentem dla bliskiej osoby, choć zapraszamy również do jego zakupu z myślą o sobie samym. Z całą pewnością tego wyrobu nie powinno zabraknąć w szafie każdego, kto z niecierpliwością oczekuje nadchodzących Świąt.

 • Sweter wykonany został z dobrej jakościowo dzianiny, która jest przyjemna w dotyku. 
 • Projektanci postawili przy tym na klasykę w najlepszym wydaniu – produkt zaopatrzony został w okrągły dekolt i praktyczne ściągacze przy rękawach oraz na dole. 
 • Precyzyjnie wykończony, świetnie prezentować będzie się w zestawieniu z różnymi elementami garderoby. 
 • Ten produkt możemy tylko polecić i zaproponować Państwu jego zakup, do czego serdecznie zachęcamy.
 • Materiał: Wykonany w 100% z przyjemnego w dotyku akrylu

    

  Gruby MaterialWytrzymaly SciagaczDoskonale wykonczenie

  OryginalnyProdukt

Tabela rozmiarów

Tabela Rozmiarów