Maszerujące Renifery UNISEX

Sweterki z motywem reniferów są chyba najbardziej popularnymi produktami tematycznie nawiązującymi do Świąt Bożego Narodzenia. Norweski styl znany jest praktycznie każdemu – wcale nie trzeba bacznie śledzić trendów, aby wiedzieć, że ludzie na całym świecie zauroczyli się tym motywem. W naszym sklepie również oferujemy zakup takiego swetra. 

Więcej szczegółów

DARMOWA
DOSTAWA

109,00 zł

 

 
 

Sweterki z motywem reniferów są chyba najbardziej popularnymi produktami tematycznie nawiązującymi do Świąt Bożego Narodzenia. Norweski styl znany jest praktycznie każdemu – wcale nie trzeba bacznie śledzić trendów, aby wiedzieć, że ludzie na całym świecie zauroczyli się tym motywem. W naszym sklepie również oferujemy zakup takiego swetra. Oferowany produkt jest wielokolorowy i świetnie chroni przez zimnem. To również hit nadchodzącego sezonu i trudno będzie wyobrazić sobie bez niego szafę. 

 • Producent zadbał przy tym, aby zaprezentowany sweter wyróżniał się wśród innych produktów tego typu. 
 • Uszyty został z miękkiego i wysokiej jakości materiału, dzięki czemu nie tylko dobrze chroni przez chłodem, ale również jest przyjemny dla skóry. 
 • Okrągły dekolt, wykonany z materiałów w dwóch kolorach, ściągacze przy rękawach i na dole sprawiają przy tym, że sweter jest niezwykle praktyczny – jest to zakup, który starczy na wiele lat użytkowania! 
 • Ponieważ posiadamy go w różnych rozmiarach, proponujemy go Państwu również jako świąteczny upominek dla bliskiej osoby.
 • Aby nie było żadnych prześwitów, producent podszył produkt dodatkową warstwą materiału.
 • Materiał: Wykonany w 100% z przyjemnego w dotyku akrylu

    

  Gruby MaterialWytrzymaly SciagaczDoskonale wykonczenie

  OryginalnyProdukt

  Tabela rozmiarów

  Tabela Rozmiarów