Renifer Czerwony

Długi, dopasowany i ciepły sweter, które idealnie sprawdza się w chłodniejsze dni. 
Wyróżnia się przede wszystkim aplikacją – zabawną podobizną renifera. Taki, świąteczny motyw nie tylko idealnie pasuje do zimowej pory roku, kiedy z chęcią sięgamy do szafy po cieplejsze ubrania, ale również znacząco odróżnia go od innych produktów, które dostępne są aktualnie na rynku.

Más detalles

Envío gratuito!

69,00 zł

 

 
 

Długi, dopasowany i ciepły sweter, które idealnie sprawdza się w chłodniejsze dni. Wyróżnia się przede wszystkim aplikacją – zabawną podobizną renifera. Taki, świąteczny motyw nie tylko idealnie pasuje do zimowej pory roku, kiedy z chęcią sięgamy do szafy po cieplejsze ubrania, ale również znacząco odróżnia go od innych produktów, które dostępne są aktualnie na rynku. Warto przy tym wskazać na kolorystykę – czerwona barwa tkaniny świetnie współgra z brązowym i białym kolorem, wszystkie zaś są charakterystyczne właśnie dla świątecznego okresu roku kalendarzowego. 

 • Prezentowany sweter zaprojektowany został jako klasyczny wyrób – posiada okrągły dekolt, praktyczne ściągacze przy rękawach i został precyzyjnie wykończony. 
 • Uszyto go przy tym z materiału wysokiej jakości, dzięki czemu jest niezwykle przyjemny dla skóry. 
 • Aby nie było żadnych prześwitów, producent podszył produkt dodatkową warstwą materiału. 
 • Doskonały na prezent dla najbliższych, szeroka gama kolorów i motywów:
  - renifer czerwony
  - renifer zielony
  - choinka
  - bałwan
  - maszerujący renifer
  - Mikołaj
  - elf
  - pingwin