Swetry Świąteczne

Spraw prezent sobie lub najbliższym, ubierz się ciepło i stylowo!

Program Afiliacyjny

Zaloguj się do Panelu Afiliacyjnego

 

 

Masz swoją stronę internetową lub forum? Prowadzisz bloga, kanał YouTube, facebook’owy profil lub po prostu masz pomysł jak zareklamować nasze produkty?

Chętnie nawiążemy współpracę, na której z pewnością skorzystają obie ze stron!

Zasady są naprawdę proste i przejrzyste.

Dołącz do Programu Afiliacyjnego SwetryŚwiąteczne.pl i zarabiaj z nami!

 

Czym jest program afiliacyjny?

Program afiliacyjny inaczej zwany programem partnerskim w dużym skrócie jest rodzajem umowy między Reklamodawcą (w tym przypadku SwetrySwiąteczne.pl) a Afiliantem (Państwem), dzięki której Reklamodawca płaci Afiliantowi za wygenerowanie ruchu na jego stronie.

 

Jak to działa?

Wystarczy zarejestrować się w naszym Programie Afiliacyjnym wypełniając formularz zgłoszeniowy na dole tej strony w którym należy krótko opisać gdzie i jaki rodzaj reklamy chcieliby państwo wykorzystać.  Po rejestracji otrzymasz swój unikalny adres URL do naszego sklepu, który możesz umieścić, jako np. odnośnik w bannerze umieszczonym na Twojej stronie internetowej, blogu, forum, emailu, social mediach, bezpośrednio, jako link na YouTube czy pod artykułem lub gdziekolwiek zechcesz. Możesz również stworzyć swoją kampanię reklamową dla naszych produktów – dobrze przemyślana da ci większe zyski niż koszty, które poniesiesz!

Po przejściu Twojego odbiorcy do naszego sklepu poprzez Twój unikalny adres URL jest on automatycznie przypisywany do Twojego konta, jeśli dokona on zakupu w naszym sklepie w ciągu 60 dni od pierwszego użycia linku, otrzymasz 10% wartości netto całego jego zamówienia. Tak wiec, jeśli Twój odbiorca dokona zakupu sweterka o wartości 109zł brutto, na twoje konto trafi 8,86zł. Środki te są na bieżąco przypisywane do Twojego konta i można je sprawdzić i wypłacić w dowolnym momencie.

Im lepiej zaprezentujesz nasze produkty tym większa szansa na sprzedaż a tym samym twój zarobek!

 

 

Kiedy i jak mogę wypłacić zarobione środki?

Środki można wypłacić w dowolnym momencie po przekroczeniu wartości 40zł wysyłając wiadomość na adres email kontakt@swetryswiateczne.pl podając swój numer klienta, hasło oraz dane do wykonania przelewu.

 

Jak szybko otrzymam pieniądze na moje konto?

Przelew wychodzący zgromadzonych środków zostanie wykonany w ciągu maksymalnie 7 dni od otrzymania przez nas informacji o chęci ich wypłacenia.

 

 Czy otrzymam od was jakieś materiały reklamowe?

Tak, zapewniamy gotowe bannery reklamowe w różnych konfiguracjach rozmiarowych, które można wykorzystać w tych celach. Można je pobrać tutaj: Link lub skopiować gotowy kod HTML po zalogowaniu do swojego Panelu Afiliacyjnego.

 

 Co dzieje się z moją prowizją w przypadku rezygnacji klienta z zamówienia?

Jeśli klient anuluje lub zrezygnuje z zamówienia prowizja od tej sprzedaży również zostaje automatycznie anulowana.

 

Czy mogę wypłacić prowizję natychmiast po złożeniu zamówienia przez mojego klienta/odbiorcę?

Nie, ze względów bezpieczeństwa, aby uniknąć wyłudzeń prowizji od sprzedaży środki za konkretne zamówienie można wypłacić po 14 dniach od jego złożenia i opłacenia, czyli po upłynięciu czasu na zwrot lub rezygnację klienta z zamówienia.

 

Jeśli masz wątpliwości bądź dodatkowe pytania na temat Programu, skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość na adres kontakt@swetryswiateczne.pl 

Regulamin Programu Afiliacyjnego

Zaloguj do Panelu Afiliacyjnego

Formularz zgłoszeniowy:

Opisz krótko gdzie i w jakiej formie chciałbyś nas reklamować