Pościel Świąteczna - Śnieżynka

To nasza kolejna propozycja dla tych z Państwa, którzy poszukują zestawu pościeli, który świetnie sprawdzi się zimową porą i jednocześnie wprowadzi do sypialni klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem oferujemy komplet utrzymany w jasnej tonacji kolorystycznej, który świetnie będzie prezentował się na każdym łóżku. 

Pościel to doskonały prezent na Święta!

Więcej szczegółów

DARMOWA DOSTAWA

31,15 zł

-65%

89,00 zł

 

 
 

To nasza kolejna propozycja dla tych z Państwa, którzy poszukują zestawu pościeli, który świetnie sprawdzi się zimową porą i jednocześnie wprowadzi do sypialni klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem oferujemy komplet utrzymany w jasnej tonacji kolorystycznej, który świetnie będzie prezentował się na każdym łóżku. Ten zestaw jest również idealny do dziecięcych sypialni – angielski napis, białe misie czy śnieżynki z całą pewnością zaintrygują dziecko. 

  • Oferowany przez nas komplet pościeli składa się z poszewki na poduszkę i kołdrę. 
  • Ponieważ doskonale wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest jakość, współpracę w zakresie dostaw produktów nawiązaliśmy wyłącznie z uznanymi producentami, którzy przykładają uwagę do wykonania proponowanych wyrobów – komplet został uszyty z dobrej jakości materiału i jednocześnie precyzyjnie wykończony. 
  • Między innymi z tego właśnie powodu będzie on Państwu służył więcej niż przez jeden sezon.
  • Zestaw zawiera: 
    - poszewkę o wymiarach: 50 x 70 cm (2 poszewki w zestawie 160x200cm)
    - poszwę o wybranych wymiarach (135 x 200cm / 160 x 200cm)
  • Materiał: 52% Poliester, 48% Bawełna
  • Typ zapięcia: Guzik