Pościel Świąteczna - Ekipa Bałwana

Ciekawy zestaw pościeli, który wprowadzi do Państwa sypialni niepowtarzalną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Oferowany produkt utrzymany jest w tradycyjnej dla tej okazji kolorystyce. Wyróżnia się przy tym ciekawym, świątecznym motywem prezentów. Wszystko to łącznie sprawia, że nie tylko idealnie prezentuje się na łóżku, ale również wprowadza do pokoju niepowtarzalną atmosferę.

Pościel to doskonały prezent na Święta!

Więcej szczegółów

DARMOWA DOSTAWA

89,00 zł

 

 
 

Ciekawy zestaw pościeli, który wprowadzi do Państwa sypialni niepowtarzalną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Oferowany produkt utrzymany jest w tradycyjnej dla tej okazji kolorystyce, czyli czerwieni i bieli. Wyróżnia się przy tym ciekawym, świątecznym motywem prezentów. Wszystko to łącznie sprawia, że nie tylko idealnie prezentuje się na łóżku (i to niezależnie od tego, w czyjej sypialni się znajdzie – dorosłego czy też dziecka), ale również wprowadza do pokoju niepowtarzalną atmosferę. 

 • Pościel uszyto z wysokiej jakości materiałów. 
 • Producent zadbał przy tym o to, aby zostały one również precyzyjnie wykończone. Z tego względu zestaw pościeli, który Państwu oferujemy,może być użytkowany przez kilka sezonów. 
 • Atrakcyjna cena i fakt, że ten produkt świetnie nadaje się również na świąteczny upominek dla bliskiej osoby sprawia, że możemy tylko zachęcić do zakupu. 
 • Zapraszamy przy tym także do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu – oferujemy między innymi szeroki wybór świątecznych swetrów.
 • Zestaw zawiera: 
  - poszewkę o wymiarach: 50 x 70 cm (2 poszewki w zestawie 160x200cm)
  - poszwę o wybranych wymiarach (135 x 200cm / 160 x 200cm)
 • Materiał: 52% Poliester, 48% Bawełna
 • Typ zapięcia: Guzik