Tylko online

Pościel Świąteczna - Let it snow

To nasza kolejna propozycja dla tych z Państwa, którzy poszukują zestawu pościeli, który świetnie sprawdzi się zimową porą i jednocześnie wprowadzi do sypialni klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem oferujemy komplet utrzymany w jasnej tonacji kolorystycznej, który świetnie będzie prezentował się na każdym łóżku. 

Pościel to doskonały prezent na Święta!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

DARMOWA DOSTAWA

89,00 zł

 

 
 

To nasza kolejna propozycja dla tych z Państwa, którzy poszukują zestawu pościeli, który świetnie sprawdzi się zimową porą i jednocześnie wprowadzi do sypialni klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem oferujemy komplet utrzymany w jasnej tonacji kolorystycznej, który świetnie będzie prezentował się na każdym łóżku. Ten zestaw jest również idealny do dziecięcych sypialni – angielski napis, bałwanki z prezentami z całą pewnością zaintrygują dziecko. 

  • Oferowany przez nas komplet pościeli składa się z poszewki na poduszkę i kołdrę. 
  • Ponieważ doskonale wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest jakość, współpracę w zakresie dostaw produktów nawiązaliśmy wyłącznie z uznanymi producentami, którzy przykładają uwagę do wykonania proponowanych wyrobów – komplet został uszyty z dobrej jakości materiału i jednocześnie precyzyjnie wykończony. 
  • Między innymi z tego właśnie powodu będzie on Państwu służył więcej niż przez jeden sezon.
  • Zestaw zawiera: 
    - poszewkę na poduszkę o wymiarach: 50 x 70 cm (2 poszewki w zestawie 160x200cm)
    - poszwę o wybranych wymiarach (135 x 200cm / 160 x 200cm)
  • Materiał: 52% Poliester, 48% Bawełna
  • Typ zapięcia: Guzik