Pościel Świąteczna - List do Mikołaja

Klasyczny zestaw pościeli, który został zaprojektowany z myślą o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia. Zaprezentowany na zdjęciach wyrób jest wielokolorowy, choć wiodącymi barwami są czerwień i biel. Ciekawy wzór sprawia przy tym, że pościel na łóżku prezentuje się niebanalnie – swoje miejsce znaleźć może przy tym zarówno w sypialni dziecka, jak i osoby dorosłej. 

Pościel to doskonały prezent na Święta!

Więcej szczegółów

DARMOWA DOSTAWA

89,00 zł

 

 
 

Klasyczny zestaw pościeli, który został zaprojektowany z myślą o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia. Zaprezentowany na zdjęciach wyrób jest wielokolorowy, choć wiodącymi barwami są czerwień i biel. Ciekawy wzór sprawia przy tym, że pościel na łóżku prezentuje się niebanalnie – swoje miejsce znaleźć może przy tym zarówno w sypialni dziecka, jak i osoby dorosłej. Niezależnie jednak od tego, z myślą o czyim pokoju komplet zostanie zakupiony, wprowadzi do niego magiczną, świąteczną atmosferę. 

 • Oferowany przez nas komplet pościeli składa się z dwóch elementów, czyli poszewki na poduszkę i poszewki na kołdrę. Zapewniamy, że produkt jest pełnowartościowy. 
 • Współpracujemy bowiem wyłącznie z producentami, którzy dbają o jakość i o to, aby ich produkty służyły Państwu przynajmniej przez kilka sezonów.
 • Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą pościeli – mogą u nas Państwo znaleźć coś z myślą o sobie lub najbliższych. 
 • Sprzedawane przez nas zestawy pościeli nadają się również na świąteczny upominek.
 • Zestaw zawiera: 
  - poszewkę o wymiarach: 50 x 70 cm (2 poszewki w zestawie 160x200cm)
  - poszwę o wybranych wymiarach (135 x 200cm / 160 x 200cm)
 • Materiał: 52% Poliester, 48% Bawełna
 • Typ zapięcia: Guzik