Pingwin UNISEX

Nasze swetry świąteczne to dzieło sztuki. Nie od dziś święta to magiczny czas w którym radość przepełnia nasze serca. Spraw prezent sobie i najbliższym. Norweskie swetry z reniferem uszczęśliwią każdego :) Bałwanki, pingwiny, maszerujące renifery, uśmiechnięta choinka, szczęśliwy mikołaj, czego więcej chcieć ? Poświęciliśmy wiele naszego czasu i energii aby wyprodukować najlepszy jakościowo produkt. Nie oszczędzaliśmy na materiale, wszystkie nasze swetry są wyprodukowane z wysokiej jakości akrylu, miłego w dotyku i ciepłego. W naszych swetrach na pewno nie zmarzniesz.

Więcej szczegółów

DARMOWA DOSTAWA

109,00 zł

 

 
 

Figura pingwina, odcinająca się dyskretnym, choć budującym napięcie konturem, świetliste, geometryczne płatki śniegu – a wszystko jakby w lekkim nachyleniu, dodającym dynamizmu postaci tańczącego na łyżwach zwierzątka. Nad tym kolorystycznym zróżnicowaniem dominuje zaś jeden element: świąteczna czapka mikołaja, przypominająca o radosnym czasie Świąt. Gdy można więcej, niż na co dzień – także w kwestii ubioru, – warto pokazać się z jak najpogodniejszej strony:

radosny sweter w stylu retro z pingwinem na łyżwach nada się do tego idealnie. 

 • Prezentowany sweter to klasyczny model, zakładany przez głowę. 
 • Wyrób został wykonany z wysokiej jakości, granatowej tkaniny. 
 • Zadbaliśmy o jego dokładne wykończenie – Państwa uwagę zwracamy na praktyczne ściągacze znajdujące się przy rękawach oraz na dole, a także okrągły dekolt. 
 • Sweter dostępny jest u nas w pełnym wachlarzu rozmiarów – mogą Państwo zakupić go dla siebie lub bliskiej sobie osobie. 
 • Ten produkt to również świetna alternatywa dla tradycyjnych upominków
 • Zapraszamy do jego nabycia i wprowadzenia świątecznej atmosfery również do swojej szafy!
 • Materiał: Wykonany w 100% z przyjemnego w dotyku akrylu

    

  Gruby MaterialWytrzymaly SciagaczDoskonale wykonczenie

  OryginalnyProdukt

Tabela rozmiarów

Tabela Rozmiarów