Renifer Czerwony

Nasze swetry świąteczne to dzieło sztuki. Nie od dziś święta to magiczny czas w którym radość przepełnia nasze serca. Spraw prezent sobie i najbliższym. Norweskie swetry z reniferem uszczęśliwią każdego :) Bałwanki, pingwiny, maszerujące renifery, uśmiechnięta choinka, szczęśliwy mikołaj, czego więcej chcieć ? Poświęciliśmy wiele naszego czasu i energii aby wyprodukować najlepszy jakościowo produkt. Nie oszczędzaliśmy na materiale, wszystkie nasze swetry są wyprodukowane z wysokiej jakości akrylu, miłego w dotyku i ciepłego. W naszych swetrach na pewno nie zmarzniesz.

Więcej szczegółów

DARMOWA DOSTAWA

89,00 zł

 

 
 

 „Niech dobry los choć raz Ci pozwoli pogawędzić z rodziną, skosztować wszystkich potraw” – oto idealne życzenia dla każdego rodzica. Gdy on będzie biegać wokół stołu za 8-latkiem, kiedy będzie zajęty odkładaniem na miejsce tego, co zaciekawiona córeczka pościągała z szafek, aby po chwili namysłu porzucić z lekceważeniem, najbliższym pozostanie uśmiechać się i tłumić zniecierpliwienie. W końcu trudno się dziwić znudzeniu dzieci zmuszonych do siedzenia przy świątecznym stole...

Jako rodzice niesfornej młodzieży znaleźliśmy na to sposób: wiemy jak wprawić malucha w nastrój „rodzinnego rytuału”! Jak to zrobić? Zacznij od ubrania. Od wyboru stroju, który powie: „przed Wami magiczny dzień, pamiętajcie być grzeczni”! Do tego jest ciepły, praktyczny i przyjemny w dotyku; i jeszcze lubią go dzieci. Nie masz zatem wyjścia: przed Tobą zakup sweterka ze zwariowanym reniferem. Zaprojektowanego z dziecięcą fantazją. Przez rodziców, którzy rozumieją obie strony medalu.

 • Prezentowany sweter zaprojektowany został jako klasyczny wyrób – posiada okrągły dekolt, praktyczne ściągacze przy rękawach i został precyzyjnie wykończony. 
 • Uszyto go przy tym z materiału wysokiej jakości, dzięki czemu jest niezwykle przyjemny dla skóry. 
 • Aby nie było żadnych prześwitów, producent podszył produkt dodatkową warstwą materiału. 
 • W naszym sklepie zakupią Państwo oferowany model w różnych rozmiarach.
 • Zapraszamy do składania zamówień!
 • Materiał: Wykonany w 100% z przyjemnego w dotyku akrylu

Sweter Świąteczny Dziecięcy Renifer Czerwony

 •   

  Gruby MaterialWytrzymaly SciagaczDoskonale wykonczenie

  OryginalnyProdukt

Tabela rozmiarów

Tabela Rozmiarów