Martini z Mikołajem UNISEX

Nasze swetry świąteczne to dzieło sztuki. Nie od dziś święta to magiczny czas w którym radość przepełnia nasze serca. Spraw prezent sobie i najbliższym. Norweskie swetry z reniferem uszczęśliwią każdego :) Bałwanki, pingwiny, maszerujące renifery, uśmiechnięta choinka, szczęśliwy mikołaj, czego więcej chcieć ? Poświęciliśmy wiele naszego czasu i energii aby wyprodukować najlepszy jakościowo produkt. Nie oszczędzaliśmy na materiale, wszystkie nasze swetry są wyprodukowane z wysokiej jakości akrylu, miłego w dotyku i ciepłego. W naszych swetrach na pewno nie zmarzniesz.

Więcej szczegółów

DARMOWA DOSTAWA

109,00 zł

 

 
 

Jedno spojrzenie na ten pozornie normalny sweter może nie wystarczyć... Za najbardziej lubianym i powszechnie znanym motywem świątecznym, Świętym Mikołajem, kryje się haczyk, żartobliwy, świąteczny psikus: dwuznaczność, którą osoba z wyczuciem stylu i poczuciem humoru z pewnością wykorzysta w niepowtarzalny, właściwy tylko dla siebie sposób.

Sączący martini mikołaj jednych zgorszy, innych szczerze rozbawi dając wytchnienie od powagi przygotowań do ceremonii i wigilijnej wieczerzy, dla jeszcze innych stanie się zaproszeniem do wspólnego toastu! Ty zaś zapomnij o tym, co myślą inni i zdaj się na własną intuicję: połącz świąteczny sweter z eleganckimi dodatkami, ozdób kołnierzyk muszką, zarzuć na plecy sportową marynarkę lub garsonkę. I udowodnij sobie samej/samemu, że nawet w „babcinym swetrze” możesz wyglądać i czuć się świetnie!

  • Prezentowany sweter zaprojektowany został jako klasyczny wyrób – posiada okrągły dekolt, praktyczne ściągacze przy rękawach i został precyzyjnie wykończony. 
  • Uszyto go przy tym z materiału wysokiej jakości, dzięki czemu jest niezwykle przyjemny dla skóry. 
  • Aby nie było żadnych prześwitów, producent podszył produkt dodatkową warstwą materiału.
  • Materiał: Wykonany w 100% z przyjemnego w dotyku akrylu

      

    Gruby MaterialWytrzymaly SciagaczDoskonale wykonczenie

    OryginalnyProdukt

Tabela rozmiarów

Tabela Rozmiarów