Zwrot / Wymiana - oryginal

Zwrot Towaru

Aby procedura odstąpienia od umowy (zwrotu) z opcją darmowej przesyłki zwrotnej przebiegała jak najszybciej, bez nieporozumień czy błędów, proponujemy stosowanie się do poniższych zasad:

 1. Pobierz, wydrukuj oraz wypełnij formularz zwrotu (Pobierz)
 2. Przygotuj paczkę ze zwracanymi produktami oraz dołączonym wypełnionym formularzem zwrotu
 3. Wejdź na ezwroty.poczta-polska.pl i wybierz nasz sklep (SwetrySwiąteczne.pl)
 4. Postępuj zgodnie z podanymi krokami, wydrukuj nalepkę zwrotną i nadaj przesyłkę w wybranym urzędzie pocztowym.
 5. Zwrot pieniędzy za odsyłane produkty zostanie zrealizowany w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, aczkolwiek dokonujemy wszelkich starań aby został on wykonany jak najszybciej.

Uwaga, paczki za pobraniem nie będą przyjmowane!

       


Wymiana towaru

Aby dokonać wymiany produktu na inny należy:

 1. Dokonać zwrotu wybranych produktów zgodnie z instrukcją dostępną pod akapitem "Zwrot Towaru".
 2. Dokonać zakupu nowych produktów w naszym sklepie internetowym pod adresem www.SwetryŚwiąteczne.plKiedy i kto może zwrócić towar

Zwrot przysługuje jeśli jesteście Państwo konsumentami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zwrot przysługuje zgodnie z przepisami prawa w przypadku zawarcia umowy na odległość (tj. poprzez naszą stronę internetową, telefonicznie, faksem lub za pomocą poczty elektronicznej). 

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Zwracany towar nie może posiadać śladów użytkowania (brud, zapach itp) oraz musi nadawać się do dalszej odsprzedaży.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy:a) My jesteśmy zobowiązani do zwrotu Państwu wszystkich otrzymanych od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Zwrotu dokonujemy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. b) Kupujący odstępujący od umowy zobowiązany jest do zwrotu zakupionej rzeczy.

Koszty

Nie ponoszą Państwo żadnych kosztów zwrotu towaru (czyli odesłania towaru, dostarczenia do nas) pod warunkiem dostosowania się do instrukcji podanej pod akapitem "Zwrot Towaru".

Ponadto odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

Zwrot pieniędzy

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji (czyli płacąc kartą płatniczą otrzymujecie Państwo zwrot na kartę), chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przez nas zwracanego przedmiotu. Zwrotów staramy się dokonywać niezwłocznie, w duchu szczególnej dbałości o naszych klientów.

Brak prawa do odstąpienia od umowy

Informujemy, że prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa oraz na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 7. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
 8. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl