Zwrot / Wymiana

 

Zwrot Produktu

Każdy Klient, który dokonał zakupu w naszym sklepie ma możliwość zwrotu produktu w okresie 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny.

Aby procedura odstąpienia od umowy (zwrotu) przebiegała jak najszybciej, bez nieporozumień czy błędów, proponujemy stosowanie się do poniższych zasad:

 1. Wypełnij formularz zwrotu dostępny tutaj: Klik
 2. Umieść wypełniony formularz zwrotu w paczce ze zwracanymi produktami a następnie nadaj paczkę na poniższy adres:

 

SwetryŚwiąteczne.pl

Wojska Polskiego 33

43-180 Orzesze

 

3. Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki, aczkolwiek dokonujemy wszelkich starań aby został on wykonany jak najszybciej.

Uwaga, żadne przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane!

 


 

 

Wymiana Produktu

Aby dokonać wymiany produktu na inny należy:

 1. Dokonać zwrotu wybranych produktów zgodnie z instrukcją dostępną pod akapitem "Zwrot Produktu".
 2. Dokonać zakupu nowych produktów w naszym sklepie internetowym pod adresem www.SwetryŚwiąteczne.pl

Powyższe punkty można wykonać w odwrotnej kolejności co przyspieszy cały proces.

Uwaga! Nie ma możliwości wymiany produktów zaznaczając taką chęć w formularzu gdyż w chwili odebrania przez nas przesyłki wybrane produkty mogą być już niedostępne! Jedyna opcja to Zwrot i Zakup nowych (lub odwrotnie)!

 


 

Kiedy i kto może zwrócić towar

Zwrot przysługuje jeśli jesteście Państwo konsumentami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zwrot przysługuje zgodnie z przepisami prawa w przypadku zawarcia umowy na odległość (tj. poprzez naszą stronę internetową, telefonicznie, faksem lub za pomocą poczty elektronicznej). 

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Zwracany towar nie może posiadać śladów użytkowania (brud, zapach itp) oraz musi nadawać się do dalszej odsprzedaży.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy:

a) Jesteśmy zobowiązani do zwrotu Państwu równowartości zwracanych produktów oraz równowartości najtańszej oferowanej przez nas formy dostawy. Zwrotu dokonujemy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania porzez nas produktów.

b) Kupujący odstępujący od umowy zobowiązany jest do zwrotu zakupionej rzeczy w ciągu maksymalnie 14 dni od poinformowania nas o chęci zwrotu produktów.

 

Koszty

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.

 

Zwrot pieniędzy

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji (czyli płacąc kartą płatniczą otrzymujecie Państwo zwrot na kartę), chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przez nas zwracanego przedmiotu. Zwrotów staramy się dokonywać niezwłocznie, w duchu szczególnej dbałości o naszych klientów.

 

Brak prawa do odstąpienia od umowy

Informujemy, że prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa oraz na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
 7. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
 8. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.